PAR FONDU
AKTUĀLI
AKCIJAS
ATBALSTĪTĀJI
ATSAUKMES
KONTAKTI
FOTOGALERIJA
REHABILITĀCIJAS CENTRS DŪJAS
_

Mārtiņa Fonda RC DŪJAS 2019./20120. Gada darbi un projekti

Nometnes

1.    26.12.-31.12. Ziemas nometne bērniem un jauniešiem, kuriem vecāki vai tuvinieki ir ar invaliditāti nepieciešams 3500,-Eur

2.    09.04.-13.04. Pavasara nometne bērniem ar spec. vajadzībām kopā ar tuvinieku nepieciešams 4000,-Eur

3.    Jūnijs –augusts ieplānotas 4 nometnes (4x3500,-)

4.    Jūlijs psihosociālās rehabilitācijas nometne sievietēm, kas nonākušas krīzes situācijā nepieciešams 2500,-

 

Darbi RC Dūjās:

1.    Salabot lielo un mazo laipu uz ezera

Nepieciešams: terases dēļi (90m2), dēļi (20m2),brusas,naglas,skrūves,pinotex krāsa...

2.    Rotaļu laukuma atjaunošana 4500,-Eur

3.    Bruģakmens 120m2

4.    Granulas ziemas sezonai 10 tonnas

5.    Ielikt jaunus logus 1.stāvā 11 gab.

6.    Kosmētiskais remonts iekštelpām 1.,2.stāvs,ielikt atslēgas durvīm (6gb.)

7.    Nomainīt jaunas notekas šķūņiem

8.    Jauni koka celiņi teritorijā 300m un tiltiņš uz dīķa

9. Nepieciešams trimeris, traktoriņš zāles pļaušanai, krūmgriezis

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 
Jauniešu nometne !
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aicinām piedalīties Mārtiņa Fonda Pavasara veselības nometnē

„Mēs esam kopā Lieldienās”

Laiks no 2016.gada 17.marta līdz 20.martam

Mārtiņa Fonda Pavasara programma paredzēta visiem tiem, kuri vēlas gūt daudz jaunu pozitīvu iespaidu un draugu, smelties un dalīties priekā un savās prasmēs, priecāties par šķietami vienkāršām lietām!

Pavasara nometnes programmas „Mēs esam kopā Lieldienās” dalībnieki: piedalīsies nodarbībās ar psihologu (bērniem un vecākiem), mākslas terapeitu, jogas un veselīga uztura speciālistu.  Dalībnieki zīmēs, līmēs, veidos no māla un koka, sportos brīvā dabā, dosies sniegpulkstenīšu ekspedīcijā, krāsos Lieldienu olas, pērsies pirtī vai vienkārši slinkos un baudīs pavasara sauli.

Iesaistītā mērķauditorija: Dalībnieki – bērni ar speciālām vajadzībām (izņemot garīgās attīstības problēmu slimnieki) vecumā no 7 līdz 14 gadiem kopā ar vienu no vecākiem vai vecvecākiem, kā arī bērni no daudzbērnu un maznodrošinātām ģimenēm.

Norises vieta : Mārtiņa Fonda psiholoģiskās rehabilitācijas centrs „ Dūjas” Jēkabpils novads Kalna pagasts.

Nometnes dalībnieki dzīvos Mārtiņa Fonda psiholoģiskās rehabilitācijas centrā „Dūjas”,– labiekārtotās telpās, 4 ēdienreizes-veselīgas un gatavotas no vietējiem pārtikas produktiem.

Pieteikties  līdz 2016.gada 1.martam,  tālr.29288220 martinafonds1991@inbox.lv

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Veidojot reportāžu par Latvijas mūzikas zvaigžņu koncertu Londonā Gildholas mūzikas skolas koncertzālē, mūsu filmēšanas grupa tur iepazinās ar pianistu no Baldones Eduardu Griezni. Eduards šajā prestižajā skolā ieguvis maģistra grādu, un paralēli studijām studijām Londonā un Rīgā rīko labdarības koncertus, tā gūstot līdzekļus Mārtiņa Fondam Latvijā. No Londonas ziņo Madara Rudzīte.

Esam facebook 

SIA "Krāsu serviss" palīdz saglabāt koka konstrukcijas PRC Dūjas

MĀRTIŅA FONDS izsaku lielu pateicību SIA „Krāsu serviss” (http://www.krasuserviss.lv/) vadībai par piešķirto dāvinājumu Psiholoģiskās Rehabilitācijas centram Dūjas. 
SIA "Krāsu serviss" ir 2000. gadā izveidots Latvijas uzņēmums, kura dibinātājiem saistība ar šo nozari sākusies krietni senāk somu un zviedru kopuzņēmumā. 14 gadu laikā SIA "Krāsu serviss" ir izaudzis par vienu no lielākajiem krāsu tirdzniecības un krāsošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs un Baltkrievijā
 
 
 
Šodiena ir mana mīļākā diena....
 
    Ikviens no mums dzīvojot šo dzīvi laiku pa       laikam ir spiests sastapties ar grūtībām, pārbaudījumiem, šķēršļiem. Dažreiz tos pārvarēt vai novērst nav ne pārāk grūti, ne sarežģīti, bet reizumis tie sajauc, izjauc un pat sagrauj ikdienu un  dzīvi tik ļoti lielā mērā, ka vienam to visu izdzīvot nemaz nav iespējams. Vēl jo
vairāk, ja visas grūtības, problēmas un šķēršļi ir ietverti un iekļauti vienā vārdā - veselība, slimība un tās radītas sekas - emocionālās, psiholoģiskās un fiziskās.
   Šādā brīdī bieži vien tiek uzdots viens vienīgs jautājums - Kā dzīvot tālāk? Kā spēt sadzīvot ar to visu? Atbildes uz šiem un daudziem citiem, apzinātiem un neapzinātiem jautājumiem, spēs rast 60 sievietes ar veselības problēmām jaunajā Mārtiņa Fonda rehabilitācijas un atjaunotnes programmā "Šodiena mana mīļākā diena..."
    Programmā, kuras ie tvaros caur iejūtīgām un rosinošām psihologa sarunām, rīta un vakara jogas nodarbībām, mākslas terapijas dažādajām norisēm, kroketa spēles un pirts aktivitātēm, vienkāršām un atjaunojošām pastaigām brīvajā dabā un gardajām maltītēm, ikviena sieviete, spēs saņemt, grūtā brīdī tik ļoti nepieciešamo sapratni, atbalstu un jaunu iespēju un resursu apzināšanos un ticību sev, citiem un dzīvei, kā jaunai iespējai. Bet ieguvēji būs daudzi gan tuvie un mīļie, gan vispirms jau sievietes pašas.
    Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrs, kā vieta un telpa jau satur sevī daudz resursu, taču, lai spētu dāvināt šīm sievietēm brīnišķīgas, saulainas, sirds siltuma pilnas dienas ir nepieciešami 5191.-EUR.
    Plānots īstenot 4 nometnes katru 4 dienas, katrā nometnē15 dalībnieces. Tiešu labumu gūs 60 sievietes ar invaliditāti. Vienas nometnes izmaksas ir EUR 1 297,75.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paldies.

Jaunais, 2014.gads ir sācis savu ceļu. Šoreiz gan bez baltiem sniegiem, spalgiem saliem un brīnumskaistām leduspuķēm logos. Šogad tā visa vēl nav, bet gan jau būs. Nu kur tā Ziema paslēpsies. Un var jau būt, ka tā ir labi. Vismaz jaukās dienas „Dūjās” šī gada sākumā ir tam apliecinājums.
 
Četras brīnumjaukas, sirsnīgas, radošas un aktīvas dienas Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā „Dūjas” nu ir mūsu Jaunā gada pieredze. 

Tās ir radošās darbnīcas kopā ar Annu. Krāsas, līmes, tušas. Papīrs tāds un papīrs šitāds. Grāmatzīmes, ielūgumi, apsveikumi, galda kartes pašu rokām darinātas, pilnas izbrīna un pārsteiguma par sevi pašu. Vai patiesi es to varu?! Vai patiesi es to spēju. Jā, jā tas ir Tavs darbiņš. Un Tu to padarīji.

Tie ir cerību pilnie rīti un pārdomu vakari ar Daci. Ceļš pie sevis caur meditāciju un klusumu. Ceļš uz sevis mīlestību, piedošanu. Apturēt savu steigu, savu troksni tik svētīgi un gudri. Nu mēs to mākam.

Sirsnīgas sarunas, vienkāršas sirsnīgas sarunas ar Aiju par to, kas sāp, kas traucē, kas rada dusmas, naidu, izbrīnu vai apjukumu. Sarunas, kas rosina, kas mudina, kas meklē un kas atrod. Un, vai tas nav labi, ka ir tāda vieta pasaulē  kā „Dūjas”, kur dzīvo sirsnīgās sarunas ar visiem un vienmēr. 

Maltītes, brīnumgardās maltītes un mannā biezputra ar cukurgailīšiem. Un Ingrīdiņas smaids kā gardais rausis krāsnī – tik silts un mīļš. Tik baudīt, baudīt vēl un vēl.

Un māju labie gari - Elita ar Ati, un Kristaps, un uguns vīrs Zigis. Bez viņiem te nekas jau nemaz nebūtu. Ne siltums mājās, ne karstums pirtī, ne lielais ūdens kubuls pagalmā. Vai tas nav par traku. Tas viss tik skaists un jauks, un pārsteidzošs. Nemaz ar nē, jo „Dūjās” viss ir iespējams, tik vienu lietu vajag gan, to lielo gribēšanu būt kopā.

Un tad tik jauki skan „Mēs esam kopā” arī šajā gadā. Paldies visiem par kopā būšanas laiku. Un uz tikšanos citureiz. 
 
Sirsnīgi pateicamies VAS LATVIJAS LOTTO par finansiālo atbalstu ziemas nometnes organizēšanā.

  
MĀRTIŅDIENA KALNCIEMA KVARTĀLĀ 
 
 
 
 
   Mārtiņdiena ir laiks, kad mēs esam pabeiguši lielos gada darbus, atskatāmies un novērtējam paveikto, domājam un iezīmējam nākamā gada plānus, aicinot kopā gan devējus, gan ieguvušos. Ieguvēji tomēr esam mēs visi, jo dzīvojam labākā, laimīgākā Latvijā! 
 
 
        2013.gada 9.novembrī plkst.12.00 Kalnciema kvartālā, Rīgā, Kalnciema ielā 35, Mārtiņa Fonds svin Mārtiņdienu kopā ar Mārtiņu Rītiņu un Līvānu folkloras kopu "Ceiruleits" – aicināti visi Mārtiņa Fonda bērni kopā ar saviem vecākiem, fonda čaklie brīvprātīgie palīgi, atbalstītāji un ziedotāji.
 
Svinēsim Mārtiņa dienu kopā!
 
       Mielosimies ar tradicionālo Mārtiņdienas zosi, iesim rotaļās ar Līvānu folkloras kopu "Ceiruleits" un izsapņosim atkal jaunus sapņus, kuriem ar mūsu kopīgu darbu un pūlēm lemts piepildīties!

 
 
 
 

                                                            

Pateicības koncerts ziedotājiem un atbalstītājiem.

Noslēdzoties vasaras atpūtai,  veselības un radošo nometņu sērijai, 25. augustā Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā „Dūjas”, kas atrodas Jēkabpils novada Kalna pagasta „Kalna Krūkliņos”, Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds saviem ziedotājiem un atbalstītājiem rīkoja „Pateicības pēcpusdienu - koncertu.” 

Ar šo pasākumu Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds vēlējās pateikties visiem, kas ziedoja, atbalstīja un palīdzēja abiem fondiem ražīgi strādāt un nodrošināt bērnu labsajūtu un attīstību. 
 
 
 
 
 
 
  
 

 
Vairāk bildes: Fotogalerija
 
 


 
Latvijas Valsts Meži sniedz atbalstu Mārtiņa Fondam
    
 
  Pateicoties Latvijas Valsts Mežu ziedojumam Mārtiņa Fonds veic rehabilitācijas centra „ Dūjas” teritorijas sakopšanu un labiekārtošanu 2 ha platībā. Rūpīgi plānotie darbi tika uzsākti jau marta beigās un 24.aprīlī bija saorganizēta lielā pavasara darbu talka, kurā piedalījās 48 dalībnieki. Šo mēnešu laikā ir paveikti lieli darbi – padziļināts dīķis un nostiprināti tā krasti, izlīdzināta un sakopta zeme ap dīķi, izveidota un sagatavota vieta bērnu spēļu un rotaļu laukumam, uzvesta melnzeme un iesēta zālīte, izveidoti skaisti koka celiņi 250 m garumā pie kuriem darbi vēl turpinās, jo vēl nepieciešami  70 m līdz celiņu pabeigšanai. Celiņi nodrošina ērtu un drošu pārvietošanos un padara rehabilitācijas centra teritoriju pieejamu  arī  bērniem uz ratiņkrēliem un bērniem ar kustību traucējumiem.

 
  Ar Latvijas Valsts Mežu atbalstu rehabilitācijas centra „ Dūjas”  teritorija ir ieguvusi  jaunas aprises, kur  nu jau zaļo jaunā zālīte, un dīķī atspoguļojas debesis. Pateicoties mūsu visu kopīgiem centieniem vēl viens stūrītis Latvijā ir kļuvis sakoptāks un tīrāks. 
  
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Lai prieku atnes "Dūjas"!
 
 
 
    Starptautiskais tūroperators "GoAdventure " ar lielāko prieku informē Jūs, ka pirmo reizi šovasar Mārtiņa Fonda un Sergeja Jēgera labdarības fonda 10 laimīgi un talantīgi bērni dosies uz neaizmirstamu un pasakainu zemi – Turciju. Laimīgie tiks izvēlēti, izvērtējot vasaras nometnēs un radošajās darbnīcās radītos mākslas darbus.Tūroperators "GoAdventure" jau sen velējās realizēt bērnu sapņus, īstenojot tos dzīvē.
 

Jau otro gadu Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds rehabilitācijas centrā „Dūjas” Jēkabpils novada Kalna pagastā rīko veselības nometnes un radošās darbnīcas saviem fonda bērniem.  2010.gadā „Dūjās” uzlaboja veselību un atpūtās 130 bērni. 

Par Mārtiņa Fondu : Izveidots 1991.gadā un darbojas ar mērķi uzlabot leikēmijas (asins vēža) ārstēšanas iespējas Latvijā un palīdzēt ģimenēm, kurās bērni sirgst ar hematoloģiskām un onkoloģiskām saslimšanām, bērniem ar redzes, dzirdes un fiziskās attīstības traucējumiem. 

Par Sergeja Jēgera labdarības fondu: Dibināts 2007.gadā ar mērķi, lai palīdzētu bērniem, kuriem ir veselības problēmas  vai grūtības iekļauties sabiedrībā, kā arī talantīgajiem bērniem.

Par starptautisko tūroperatoru „GoAdventure Latvia”: Latvijā darbību uzsāka 2010.gada pavasarī. Tūroperators „GoAdventure” ir Krievijas – Turcijas holdinga dalībnieks. Kompānija ir viens no straujāk augošajiem tūrisma operatoriem Baltijā, kas piedāvā vairāk nekā 50 tūrisma galamērķus uz Āfriku, Tuvajiem Austrumiem, Āziju, Eiropu un citiem pasaules reģioniem. Pērn Baltijā „Go Adventure” apkalpoto klientu skaits sasniedza vairāk nekā 10 000 personu.
 
 
 
 
 
"Dūju" Himna ! 
 
  

 

  

Tas ir tāpat kā ieraudzīt jaunu asnu, kas spraucas cauri zemei, tiecoties uz sauli pēc ilgās ziemas…Tas ir kā smaids, kas atmirdz drēgnā rudens dienā mīļās acīs, kā liesma, kas klusi kamīnā met siltuma un laimes dzirksti, sasildot…

  Tas ir stāsts par mūsu jaunuzcelto rehabilitācijas centru Jēkabpils novada Kalna pagastā. Tam devām vārdu  „Dūjas” – kā putniem, kas atnes mieru, rāmu prieku un cerību. Šīs ceļš ir bijis neparasts. To var saukt par lietu augstāko loģiku vai sagadīšanos, bet rezultāts ir gluži racionāla un bērniem vitāli nepieciešama lieta – vieta, kur var atveseļoties, smelties spēkus, enerģiju un gudrību, lai spētu cīnīties un stāvēt pretī slimībām, kas atņem tik daudz gan pašiem, gan vecākiem, gan brāļiem un māsām un citiem tuviniekiem. To līdz galam īsti spēj saprast tikai tas, kam pašam nācies saskarties ar grūti dziedināmu kaiti, cīņā ar kuru ir jāiegulda tik daudz.   

Bet brīnumi tomēr notiek. Arī mūsdienu racionālajā pasaulē. Pagājušā gada vasarā Jēkabpils novada Kalna pagasts nodeva ilglaicīgā nomā  Mārtiņa Fondam bijušo Biržu mežniecības ēku. Pašvaldībā bija CILVĒKI, KAS SADZIRDĒJA un noticēja tam, ka arī šodien mazs fonds saviem spēkiem var izremontēt un izveidot rehabilitācijas centru. Liels paldies šiem cilvēkiem par viņu redzi, sapratni un ticību! Ne katram tā dota. Viņiem ir. Paldies par to!   

Un tad kā vilnis jūrā sekoja arī citu atsaucība un labestība. Jānis Kraulis un KNAUF dāvināja būvmateriālus, Isover un Jānis Arbeiters - siltināšanas materiālus, Rotari klubs mēbeles, Tikkurila un Apdares materiālu birojs - flīzes un krāsas, Eibe un Daiļrade – mēbeles, ELEKTROLUX –virtuves tehniku. Kā dzidrs, tīrs un spēcīgs strauts labdarības straume nesa mūs uz šodienas rezultātu. Mēs pateicamies ikvienam cilvēkam, ikvienai organizācijai un uzņēmumam, kas SADZIRDĒJA, SAPRATA UN NOTICĒJA mūsu spēkam paveikt šo grūto uzdevumu – tik īsā laikā rekonstruēt māju, sakārtot teritoriju ap to un jau šovasar organizēt pirmo rehabilitācijas nometni bērniem. Kopīgiem spēkiem šis grūtais uzdevums ir paveikts un nu jau nosprausti jauni mērķi.   

Mūsu ceļš ir skaists, drošs un tāls. Darāmā vēl ir ļoti daudz - jāiestāda koki, jāiekopj dārzs, jāceļ centra otrā kārta, jāorganizē dienas centrs, semināri, nometnes…. Ja mēs rekonstruējām māju gada laikā, tad spēsim paveikt arī vēl daudz citu darbu. Tie nav tikai vārdi, bet pārliecība, kas balstīta uz mūsu praktisko darbu un rīcību. Mēs sakārtojām šo objektu, dodot iespēju 600 Mārtiņa Fonda paspārnē esošiem bērniem saņemt rehabilitāciju, kā arī pagasta iedzīvotājiem un daudziem citiem šeit gūt psiholoģisko atbalstu.   

Paveiktais gada laikā ir mūsu visu kopīgais darbs. Tas ir kā puzle, kur katrs, ieliekot savu mazo gabaliņu, kopā esam salikuši skaistu gleznu. Tās ir mūsu „Dūjas”- māja, kur atgūt prieku un veselību. Māja pie Bancānu ezera. Māja, ko uzcēlām mēs visi. Māja, kas celta ne vien ar rokām, bet ar labām domām, ar mīļu sirdi un milzīgu TICĪBU. Šādai mājai ir nākotne. „Dūjas” ir gaišas un cerību sniedzošas ikkatram, kas vēlēsies atpūsties zem tās spārniem.  
 

PALDIES VISIEM, KAS MUMS NOTICĒJA, PALĪDZĒJA UN ATBALSTĪJA, KAS SAJUTA, CIK NEPIECIEŠAMS IR ŠIS KLUSAIS KLAUVĒJIENS PIE PAŠAS SIRDS!

  

 

Akcija
  
Lai prieku atnes „Dūjas!”

 

 

 
Aicinām atbalstīt Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centra „Dūjas” izveidi 
  

 
 
 
  
talka 2010.g aprīlī
  
  
  
  
  
  
 
    
  
,,Vienu saules citronšķēlīti,
Vienu mēness citronmiziņu-
mazam, nosalušam cilvēkbērniņam....”
  
Mārtiņa Fonds saņēmis dāvanu no Jēkabpils rajona Kalna pagasta – ilglaicīgā lietošanā rekonstruējamu 1929.g. celto mežniecības ēku, ar mērķi izveidot un attīstīt rehabilitācijas centru bērniem ar onkohematoloģiskām (leikēmija, dažādi audzēji) saslimšanām, bērniem ar redzes, dzirdes un fiziskās attīstības traucējumiem, bērnu vecākiem, brāļiem, māsām un tuviniekiem.
  
  
Jaunveidojamais rehabilitācijas centrs „Dūjas” atrodas skaistā, ekoloģiski tīrā Bancānu ezera krastā, klusā un tīrā meža ielokā. Šī vide veicinās bērnu ātrāku dvēselisku un fizisku atlabšanu pēc ilgstošas ārstēšanās slimnīcā.
  
 
Mārtiņa Fondam būs patstāvīga vieta ikgadējo vasaras un ziemas atveseļošanās nometņu organizēšanai, kur bez atpūtas un dažādām nodarbībām, paredzētas sesijas pie fizioterapeita un nodarbības reitterapijā.
 
Plānots centrā organizēt seminārus, atbalsta grupas, izbraukuma psiholoģiskos treniņus, apmācības, kursus un citus ar cilvēka fizisko un sociālo veselību saistītus informatīvus pasākumus.
Esam iecerējuši visus rekonstrukcijas un remontdarbus pabeigt nākošā gada jūlijā.
Jau šobrīd ar ziedotāju un brīvprātīgo palīdzību ir uzsākti mājas remontdarbi.
 
Mēdz teikt, ka bērnība ir spilgtākais un saulainākais dzīves laiks. Ko darīt, ja pašā dzīves sākumā slimība ir uzrakstījusi savu bēdīgo scenāriju, kas var izdzēst nupat uzplaukušo dvēselīti?
Tagad ir iespēju un cerību laiks un tavs ziedojums var palīdzēt šiem bērniem !!!!!!
  
Tam nevajag nemaz tik daudz, tikai nedaudz sapratnes un līdzjūtības, labu domu un vēlēšanās otram sniegt palīdzīgu roku !!!
  
*SEB Banka, Rīdzenes filiāle
UNLALV2X
LV84UNLA0002031469808 (LVL)
LV49UNLA0002031496662 (USD)
  
*Nordea Bank Finland Plc Latvia
LV15NDEA0000082298186 (LVL)
LV52NDEA0000082298199 (EUR)
 
Bez finansiāla atbalsta ir iespējams ziedot arī būvmateriālus, idejas dārza un bērnu rotaļu laukuma izveidei, dīķa rakšanai, dārza inventāru, un visu iespējamo un neiespējamo skaistas un sirsnīgas vides izveidei!!!!
  
Ar cieņu un cerību uz atbalstu  -
Elita Keiša
Mārtiņa Fonda vadītāja
29288220
 
 
 
 
Vissirsnīgākais PALDIES visiem ziedotājiem,
kuri atbalstīja Mārtiņa Fonda akciju
„Uzdāvināsim bērniem krāsainu vasaru!”
 
Jau otro gadu pēc kārtas ar ziedotāju atbalstu Fondam izdevies organizēt pat divas nometnes vasaras laikā un šogad sniegt rehabilitāciju 73 cilvēkiem, bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem un viņu vecākiem.
 10 dienu laikā nometnes ietvaros bērniem bija iespēja ne tikai atpūsties, spēlēt spēles, bet arī piedalīties dažādās nodarbībās, piemēram, mūzikas un mākslas terapijās, rotaļu terapijā, kopā ar vecākiem mācīties nūjot, kas ir veselīgs un visiem pieejams sporta veids. Mammām papildus bija iespēja saņemt aromterapiju, elpošanas un kustību vingrinājumus, saņemt psihologa konsultācijas, u.c.
 Lai tās labās emocijas, ko Jūs dāvājāt bērniem, Jums simtkārt atdodas, un lai brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī realitātē. Lai tie notiek pateicoties tādiem cilvēkiem kā Jūs!!!!!    

 

Ar cieņu
Mārtiņa fonda vārdā
Valdes priekšsēdētāja
Elita Keiša

 

 

Akcijai ziedoja:
 
Ernst & Young Baltic SIA,
AS Latvijas tilti,
VAS Latvijas Loto,
AB Fonds, Intergaz,
BDO Zelmenis&Liberte,
SIA Daugavpils Būvmehanizācija,
Latvijas dzelzceļš,
AS Rīgas Miesnieks,
SIA AMG Eksports,
Latvija-Amerikas Tirdzniecības sabiedrība,
Sia Degas,
SIA Sistēmu audits,
SIA FOLIO,
SIA Insaiders,
SIA DLL Serviss,
AS latgales finansu kompānija,
Jelgavas pils aptieka

 Un 26 individuālie ziedotāji!!!

  

 

 
 
 

 
Ar 2009.gada 8.maiju Mārtiņa Fonds uzsāk akciju
 
Uzdāvināsim bērniem krāsainu vasaru!”
   
Šis ir laiks, kad arvien vairāk cilvēku sāk augstāk vērtēt tādas lietas kā veselība, dzīvesprieks un spēks. Ļoti daudziem cilvēkiem tā šobrīd trūkst un it īpaši skumji ir tad, ja šo elementāro lietu trūkst bērniem. 
Bet tagad ir arī iespēju un cerību laiks, kad mēs viens otram varam palīdzēt un dāvāt mazliet prieka un veselīga smaida bērnu sejās. Tam nevajag nemaz tik daudz, tikai nedaudz sapratnes un līdzjūtības, labu domu un vēlēšanās otram sniegt kaut nedaudz saules gaišuma. 
Vēlamies arī šogad iepriecināt bērnus ar jaukām atveseļošanās vasaras nometnēm, tāpēc, lai Mārtiņa Fonda aprūpējamie bērni vasaras nometnēs  justos pēc iespējas labāk un atgūtu spēkus pēc ilgstošas slimošanas – lūdzam ziedot!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Es ticu, ka ir debesis,
 Kur laimes bērni mīt,
 Kur saulīte daudz spožāki
 Un mīlīgāki spīd.
 Es ticu, ka ir brīnumi,
 Kas necerēti nāk
 Un daiļu sapņu pasauli
 Ap sevi radīt sāk.
 Es ticu, ka ir laimība,
 Kas svētās liesmās mirdz;
 Un, ja tā visa nebūtu,
 Vai justu mums tad sirds?
 
 
Mārtiņa Fonds pateicas čaklajiem ziedotājiem par ieguldīto darbu un sirsnību, ziedojot sirgstošajiem  bērniem. Lai Ziemassvētki un Jaunais gads rada jums prieku un iededz gaismiņas sirdīs tāpat, kā gaišumu un mīlestību slimo bērniņu sirdīs iededzāt Jūs.
  
Visu bērnu un viņu vecāku mīlestības pilns PALDIES!!!!!
 
Par saziedotajiem līdzekļiem Mārtiņa Fonds 2008.gadā palīdzējis:
  
vārds, uzvārds

 naudas izlietojums

 summa (LVL)

Arvils Eduards Labsvārds

Leikēmija - rehabilitācija pēc kaulu smadzeņu transplantācijas

900.00 Ls

Katrīna Blūma

Leikēmija - rehabilitācija pēc kaulu smadzeņu transplantācijas

954.84 Ls

Dāgs Puriņš

Galvas smadzeņu pataloģija – ārstēšana un rehabilitācija

6460.17 Ls

Nikola Getalo

Limfas pataloģija – operācija, rehabilitācija

3238.40 Ls

Evelīna Baltiņa

Leikēmija – rehabilitācija, zāles

394.51 Ls

Aleksandrs Podvinskis

Pradera-Villija sindroms, rehabilitācija

1685.00 Ls

Iļja Orlovs

Hidrocefālija, kāju parēze - rehabilitācija      

1898.14 Ls

Pāvels Ļitvinovs

Leikēmija - rehabilitācija

1266.90 Ls

Irīna Salova

Hemoblastoma - rehabilitācija

5000.00 Ls

Vladimirs Visockis

Miopātija (iedzimts muskuļu vājums) – rehabilitācija, el.invalīdu ratiņi

4442.70 Ls

Artūrs Vīksna

Acs operācijas pēc traumas

4000.00 Ls

Jaša Burļajevs

Acu operācijas, rehabilitācija

3137.50 Ls

Mora Brauna

Acu operācijas, rehabilitācija

1000.00 Ls

Vanesa Gubina

Digitālais dzirdes aparāts

2400.00 Ls

Samuels-Gints Gacihs

Mugurkaula deformācija - operācija

700.00 Ls

Juris Kauliņš

Mugurkaula deformācija - operācija

300.00 Ls

Valters Kristapsons

Acu operācija, rehabilitācija

10903.20 Ls

Ksenija Kibjaro

Acu operācijas, rehabilitācija

2249.00 Ls

Guntars Zviedris

Acu infekcijas ārstēšana

1972.97 Ls

Anna Madžule

Krūšu kurvja skolioze - rehabilitācija

39.00 Ls

Reinis Runcis

Spinālo muskuļu atrofija - rehabilitācija

299.25 Ls

Renārs Ancītis

Neketotiskā hiperglicinēmija- rehabilitācija

136.30

Krista Misule-Zanda

Motorās attīstības aizture -rehabilitācija

192.75 Ls

Rakitenko Germans Rakitenko Ņikita

Iedzimta muskuļu distrofija – ģenētiskās analīzes

998.54 Ls

Vasaras psiholoģiskās atveseļošanās nometnes
52 dalībnieki

Nometnē piedalījās bērni ar īpašām vajadzībām (onkohematoloģijas slimnieki, bērni invalīdi ar fiziskās attīstības traucējumiem)

9574.00 Ls

  

Integratīvais skatuves mākslas festivāls bērniem ar īpašām vajadzībām
350 dalībnieki

Dalības maksa bērnu ēdināšanai

650.00 Ls

Veselīgas ārstnieciskās vides veidošana un iekārtošana Bērnu klīniskās slimnīcas 20. nodaļā

Uzlabota ārstnieciskā vide nodaļas bērnu spēļu un mācību istabā un izveidots jauns pacientu pieņemšanas kabinets bērniem, kas ierodas uz atkārtotām pārbaudēm.

10000.00 Ls

  

 

KOPĀ:

65793.17 Ls

  
  
  

 

 
Laime nāk ar zvaigzni rokā,
Tiem kam balta, laba sirds,
Viņas maigā staru lokā,
Dzīves ceļi gaiši mirdz.
/K.Skalbe/
 
Jūsu labestība un dāsnums palīdzēja Mārtiņa Fondam piepildīt ieceres un veikt darbus, kas tik ļoti nepieciešami Mārtiņa fonda bērniem. Par jūsu saziedotajiem līdzekļiem esam palīdzējuši daudziem. PALDIES JUMS!
 
2007.gada „Labestības dienas”  
ziedojumu rezultāti:
 
vārds, uzvārds
naudas izlietojums
summa (LVL)
 
 
 
Alma Stroža un Mārtiņš Strožs
Digitālie dzirdes aparāti
3800,00
Iļja Orlovs
Motorās attīstības aizture
1416,24
Oksana Zavoloka
Aknu transplantācijas operācija
21436,00
Guntars Zviedris
Acu inf. ārstēšana; redzes atgūšana
6618,20
Reinis Runcis
Paralīze pēc traumas (aprūpe)
4800,00
Krista Misule-Zanda
Motorās attīstības aizture (rehabilit.)
574,93
Ģirts Gulbis
Kaulu smadzeņu transplantācija; Leikēmija
5000,00
Vladislava Mazeļevska
Acu operācijas
3360,00
Linards Tobota
Digitālais dzirdes aparāts
1900,00
Irina Petrova
Leikēmija (rehabilitācija, zāles)
6783,00
Amanda Nika Vilkauša
Digitālais dzirdes aparāts
1900,00
Vladimirs Visockis
Miopatija (rehabilitācija)
4449,00
Beāte Krista Dzintare
Galvaskausa operācija
4889,50
Gaļina Stojeva
Mugurkaula audzēja operācija
14761,95
Arvila Eduards Labsvārds
Leikēmija (rehabilitācija)
5000,00
Mora Brauna
Acu operācija
4550,00
Silvija Jukšēvica
Leikēmija (rehabilitācija, zāles)
2898,00
Katrīna Blūma
Leikēmija (rehabilitācija, zāles)
6907,56
Olafs Leimanis
Digitālais dzirdes aparāts
950,00
Žanna Daņiļenko
Operācijas kājas kaula pagarināšanai
vēl nepieciešami 5000,00
Anna Gundarova
Kājas ortoze
3641,09
Reinis Bondars
Spinālo muskuļu atrofija (rehabil.)
584,00
Aleksandrs Podvinskis
Pradera-Villija sindroms, atbalsts
1905,00
Mairis Mutulis
Digitālais dzirdes aparāts
1368,00
Artūrs Vīksna
Acs operācija pēc traumas
2700,00
Valters Krsitapsons
Acu operācijas (redzes atgūšanai)
26776,00
Dāgs Puriņš
Galvas smadzeņu pataloģija (ārstēšana)
10000,00
Māra Rumbauska
Digitālais dzirdes aparāts
661,00
Evelīna Daniela Baltiņa
Leikēmija (rehabilitācija, zāles)
2160,00
Nikola Getalo
Limfas pataloģija - operācija
1000,00
Ramona Anna Dičpetere
Digitālie dzirdes aparāti
vēl nepieciešami 1900,00
Anna Vasjutina
Digitālais dzirdes aparāts
2200,00
 
KOPĀ IZTĒRĒTS: 154989,47 Ls
Lattelekom pārskaitījis: 120559,70 Ls
Pavisam kontā ieskaitīts: 141000,33 Ls
Par abonēšanu: 127,26 Ls
 

Starpību 13989,14 Ls nosedza Mārtiņa Fonds. MF par saviem līdzekļiem veicis arī mob.tālr.apmaksu, benzīna apmaksu, u.c. admin.izmaksas.